Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Jak zawsze - bardzo smacznie ;)
Polecam każdemu!
Polecam :)
Niezmiennie od lat najlepsza pizza w Gdyni
Pyszne jedzenie!
Jakość TOP od lat
Pysznie i punktualnie jak zwykle <3
Długi czas oczekiwania, niestety ilość zamówień musiała być dziś spora
Zamówienie online super.
Ale czegoś brakowało w pitcy. Zawsze zamawiam i jest perfect. Ale wczoraj jednak to nie bylo to.
Top jak zawsze 😁
Wspaniałe jak zawsze
zamówienie kompletne i smaczne
Jak zawsze fenomenalna:)
Super!
Top :D zawsze zadowolony jako stały klient.
Dziękuję za dodatkowy sosik ❤️
Stały klient
Pyszna pizza, wysoka jakość produktów i obsługi.
kolejny raz brak zamówionego sosu czosnkowego, tłumaczenie słabą widocznością informacji na wydruku zamówienia do paragonu,
roztopione mascarpone na pizzy ściskało z pizzy,
sama pizza bardzo smaczna, ale do dopracowania obsługa klienta.
Polecam!
Picki prawie tak idealne jak gra Igi w finale Wimbledonu :D
Zamawiam regularnie i zawsze jest dobre
Picki złoto jak zawsze :) ale jedna uwaga - pomidory suszone gorsze niż ostatnio, niezbyt smaczne
Mega :D
Polecam!
Pyszna pizza, jak zawsze :)
super
NAJLEPSZA picka zawsze bez wyjątku
Wszystkie możliwe oceny już napisałam :D
Bardzo dobra pizza! Zamawiam regularnie i zawsze wszystko super.
Wszystko super. Pyszna, ciepła pizza
Jesteście moim i mojego kochanego starego COMFORT FOODEM :D
Bardzo dobra pizza!
Tym razem pizza taka sobie. Dość mocno „podpieczona” co zdominowało smak
kosmos
Wszystko super
Jesteście niezawodni, zawsze przepyszne jedzenie!
Nadal czekam na moją kartę VIP :D
Po jakichś 40 zamówieniach chyba zasłużyłam na kartę stałego klienta? :D
Wszystko super.
Było ok
Wszystko idealnie!
strasznie długa dostawa,30 minut spóźnienia
Wszystko super
Już nie wiem, co pisać, bo za każdym razem jest to samo - NAJLEPSZA PICKA ;)
Pyszna pizza
Nasza ulubiona pizza
Jak zawsze najlepiej
Jak zawsze TOP
Wszystko ok🥰
Pysze jedzenie i super obsługa! Najlepsza pizza w Trójmieście! Gorąco polecam
Niezmiennie najlepsza pizza w mieście
Najlepsza Pizza, Uwielbiamy ❤️
WYBITNA picka jak zawsze, zdecydowanie najlepsza w Gdyni!
Wszystko SUPER!!!!
Pizza, jak zawsze, wyśmienita ;) Polecam
Najlepsi!
Zamówienie dotarło spóźnione o ok. godzinę w stosunku do zapowiadanego bez kontaktu ze strony restauracji
Super, nie jestem z Gdyni ale za każdym razem jak przyjeżdżam to jest moje ulubione miejsce - pyszna jak z Włoch, a nawet biorąc pod uwagę ilość i szeroki wybór smaków to lepsza ;)
Jedna z lepszych pizzerni w Gdyni.
Bardzo dobra Pizza!!!
Polecam - pysznie
Jeżeli szybkość dostawy "Pitcy" imponuje to szczerze polecam. :D